Forum Paylaşım®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

[HİZMET] Launcher v2 < Oto Patch (Launchersız Oyuna Girmez !)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
Erm4n_TR
Yeni Üye
Yeni Üye

Erm4n_TR

*
*

[HİZMET] Launcher v2 < Oto Patch (Launchersız Oyuna Girmez !) Vide
MesajKonu: [HİZMET] Launcher v2 < Oto Patch (Launchersız Oyuna Girmez !) [HİZMET] Launcher v2 < Oto Patch (Launchersız Oyuna Girmez !) I_icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 6:09 am

* *
Merhaba !
Launcherimin ilk sürümünü daha önce sizlerle sunmuştum bu sefer Versiyon 2 Olarak Daha Güvenli Ve Daha Korumalı bir şekilde yeniden tasarladım
Bu Sürüm Pro ve Standart olarak 2 ye ayrılıyor Şimdi sizlere Standart sürümü anlatıcam Pro sürümünün grafiklerini daha iyi tasarlıyacağım için şimdilik onu vermek istemiyorum Bitince sonuda vericem Smile

Kod:
Standart Sürüm için Sunucu Gereksinimleri :
İşletim Sistemi : Win Xp, Win Server 2003, Vista uyumludur
İnternet Hızı : En Az 1024 ama 2048 i daha çok tavsiye ederiz
SQL Versiyon: SQL Server 2005 Olmak Zorundadır kullanıcıların daha rahat girmesi için SQL Server 2000 Eski ve Sorun çıkarabilir
İşlemci Ve Ram : En düşük P4 3.2 işlemci 1 Gb Ram Gerektirir

Kod:
Standart Sürüm İçin Oyuncu Gereksinimleri :
İşletim Sistemi : Win ME, Win Xp, Win Server 2003, Vista Uyumludur
Launcheri Çalıştıracak kişi Clientin içine atması yeterlidir sonra oyuna burdan girmek zorundadır Uyanıklık yapıp Hacklemeye kalkarsa ip si Blocklanır

Sıra geldi resimlere bu resimler Yukle.net için yaptıgımınkidir her alıcı için o server a göre düzenlemeler yapılır

[HİZMET] Launcher v2 < Oto Patch (Launchersız Oyuna Girmez !) Launc1wf7

Lisansı !

[HİZMET] Launcher v2 < Oto Patch (Launchersız Oyuna Girmez !) Launc2cs5

Şimdi Biraz Hack Yapalım Smile
İlk Yaptıgımız Sürümde bi arkadaşımız bir açık buldu onu bu sürümde fazlasıyla kapadık ve SQL bilgilerini Çalmayı deneyelim
Databasemin Adı Kn_Online Olarak girmiştim

[HİZMET] Launcher v2 < Oto Patch (Launchersız Oyuna Girmez !) Hack1js2

Aramayı yapıyorum ama hiç bişey bulamıyorum çünkü stringlerin hepsi karışık karakterlerle kaynıyor buda ispatı isterseniz sizde deneyebilirsinzi en alta link vericem

[HİZMET] Launcher v2 < Oto Patch (Launchersız Oyuna Girmez !) Hack2hq2

Ve gördüğünüz gibi hiç birşey bulamadı Smile

Şimdi Sıkça Sorulan Sorulara Geçelim

Kod:
SQL Bağlantısı Vardır
Server'a Launcher ayarlarının haricinde Prosodurler Eklenecektir
(Bunları İsterseniz Biz Uzakmasaüstü ile yaparız)
Kullanıcıların Herhangi patch indirmesine gerek yoktur sadece Launcher ile tüm pathcleri güncelletebilirsiniz
Güncelleme 2 ye ayrılıyor bir Normal birde Hack tabanlı olarak
Normal Güncelleme : Güncelleme Klasöründe Olan Dosya 1 kere güncellenir (Örn:Fire Drake Skin)
Hack Tabanlı Güncelleme : Launcherda Her giriş e basıldıgında Güncellenir ve oyunun içinde olana kadar
(ÖRN:Maradonda Doğmak gibi) Launcher kapanmaz
Launcher Açıkken TBL Dosyaları değiştirilemez veya silinemez
Patchleri Yüklemeden Oyuna Girmez
Launcher'a Farklı ID şifre yazıp Oyuna girdiğindeki ID si Farklı ise Hile Kabul eder bunu aşırı tekrarlarsa ip si blocklanır (1 Hafta Süre ile)

Bunun Fiyatı 100 YTL'dir Yeni Çıkıcak Olan Pro Mod ise Serverının Güvenliğine Çok dikkat Eden Server Sahipleri içindir onda Sunuyada bir Program ekleniyor onu Başka Zaman Ayrıntılı anlatırım onun fiyatıda 300 YTL'dir
Fiyat Pahalı Diyen Arkadaşlara Deneme sürümü çıkarıcam 3 günlük onuda burda yayınlarım
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR Smile

Launcheri Download İçin Tıkla
Bu Serverdaki Launcheri Pro Mod Oldugundan Bununla Giremessinniz Ama Hackmeye Çalışın Smile
* *

*
TheJackal
!! BüYüK-PatRon !!
!! BüYüK-PatRon !!

TheJackal

*

*

[HİZMET] Launcher v2 < Oto Patch (Launchersız Oyuna Girmez !) Vide
MesajKonu: Geri: [HİZMET] Launcher v2 < Oto Patch (Launchersız Oyuna Girmez !) [HİZMET] Launcher v2 < Oto Patch (Launchersız Oyuna Girmez !) I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 7:47 am

* *
Helal Olsun Erman Güzel Launcer Evet İlgilenenler Buraya Very Happy
* *

https://frmpaylasim.catsboard.com

[HİZMET] Launcher v2 < Oto Patch (Launchersız Oyuna Girmez !)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası