Forum Paylaşım®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn Nickler 15

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
_VaSiYeT_
Süper Moderator
Süper Moderator

_VaSiYeT_

*

*

Msn Nickler 15 Vide
MesajKonu: Msn Nickler 15 Msn Nickler 15 I_icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 10:29 pm

* *
* DÜN GECE DOLAŞIRKEN SOKAKLARDA, HER SAAT İSMİNİ KAZIDIM DUVARLARA, YİNE TESLİM OLMUŞTUM AKŞAMLARA, SENİ DÜŞÜNDÜKÇE DALIYORUM RÜYALARA...
* güller güzeldir ama senin kadar değil, seni herkes sever ama BENİM kadar değil.
* Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.
* Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.
* DAGLARDAKI RUZGARIN ESINTISI NASIL INSANIIN ICINDE BIR HEYECAN YARATIYOR ISE ISTE BENDE SENINLEYKEN O HEYECANI YASIYORUM BITANEM
* cama vuran her damlada bir tek sen varsin ne istiyorum biliyormusun her gün yagmur yagsin!!
* kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'
* Denizlerden kagit,yosunlardan kalem yaptim,her yere seni seviyorum yazdim,ama sen aptalsin,inandin,cünki ben seni sevmedim,sana taptim.
* Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN
* Seviyorum seni ilk günki gibi Eriyorum hasretinden bir demir parcasi gibi Vuruldum sana bir pacavra misali Asığım sana ilk günki gibi
* ONUN UZUNTUSUNU PAYLASIP..ONUN ICIN AGLIYORSANIZ BU ASKTIR...O OLMADAN ONU DUSUNUP AGLADIGINIZ OLDUYSA ..O DA ASKTIR
* güneşe adını buzla yazan biri olura, bilkı o seni benden daha çok seviyordur
* YESİLLER GİYER BAHAR OLURSUN.MAVİLER GİYER DENİZ OLURSUN.BELLİ OLMAZ BELKİ BEYAZLAR GİYER BENİM OLURSUN...
* Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.
* Dost, deniz kenarında taş toplamaya benzer önce teker teker toplarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıklarımdansın...
* SEN DEPREM GIBI GIRDIN GONLUME FAY HATTI CIZDIN YUREGIME ENKAZLAR BIRAKTIN UZERIMDE KALBIMDE ARTCILAR DEVAM ETMEKTE OZLENMEKTESIN GULUM 8.4 SIDDETINDE.
* BIR CEMBER CIZILSE.MERKEZINDE BEN,KENARINDA SEN.SEN DONDUKCE BENI,BEN DONDUKCE SENI GORSEM.OYLE BIR AN GELSEKI,YARICAP SIFIR OLSA...
* *

Msn Nickler 15

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası