Forum Paylaşım®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
tunahan115
Moderator
Moderator

tunahan115

*

*

SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1 Vide
MesajKonu: SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1 SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1 I_icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 6:40 pm

* *
01 вєη нαуαтı σуυη¢αк вιℓє ѕαη∂ıм αмα уαηıℓ∂ıм çüηкü çσ¢υктυм уσℓα çıкмış уєηι уσℓ¢υу∂υм (нα∂є нα∂є нσσу)
02 αℓℓαн ѕιzι ѕαgσρα кαנмєя şєяяιη∂єη кσяυѕυη ιℓℓαℓαнℓα кαçış ∂υя вιѕмιℓℓαн ѕαηα нαяαм σℓѕυη .(∂ιѕѕтσятιση єнσвσ нαρρу
03 ∂üηуα ∂öη∂ü ∂υямαz σℓ∂υ zσя∂υ ƒєяιηι кєѕтι тαηяı ησктα кσу∂υ σу∂υ α∂ıηα кöℓє ∂єηєη (кöℓє gιвι)
04 кαя∂α уαℓıη αуαкℓα gєzιηєη ση¢α кöяρєηιη αуαкℓαяıη∂α вιя уαяαу∂ı ѕαηкι яαρ кαяαвιвєя ∂υαѕı (кöℓє gιвι)
05 нαуαт вιя ∂αмℓα ѕυуℓα çöℓ∂є ѕєяαρ göяєηιη αşкı (ℓιηgυℓιѕтιк)
06 кαℓєм єℓιм∂є ραяçα ραяçα нαукıяıя вυ кαğı∂α (ℓιηgυℓιѕтιк)
07 ∂üηуα мαℓı υçαη нαℓı вιη νє ∂є ∂üş вιтє¢єк σℓ ємιη кυя∂υğυη нєя ∂üş (αℓ 1′∂є вυя∂αη уαк)
08 ∂υναяℓαя üzєяιмє gєℓ∂ιкçє кєη∂ιмє 10 ραямαкℓı вιя ѕυяαт уαρтıм (ηє∂єηѕє)
09 Ben ne savaşlar verdim kendime bir Rabbim şahit sor ne zaman, vurdum kendimi en son katilim oldum her gece nedense (Nedense)
10 єzєℓιуαт ∂єğιℓ яєαℓι яαввαηι мüнιм 3 ѕєƒιℓ нι¢ναя∂αη уαρяαğα αкαя кαя∂αη уαşℓαя нανα вυz кιяριкℓєяιм ∂ση тυтαя (3 ѕєƒιℓ şαιя)
11 αηαкяσηιк вι кяσηιк яαρтє тєк кαℓємℓє мüнüяü вαѕαη σ α∂αмıη α∂ı вυ şαкαѕı σℓмαуαη вιя ѕєят кαƒιує α.к.α ѕαgσρα кєу мєу∂єу мєу∂єу нєу (ιçιм∂єкι şєутαηıη єηѕєѕιη∂єуιм)
12 çαℓ∂ı zιℓ νє яαρ ¢єкєтιηι çαуıяα ѕαℓ∂ı вιℓ вυ şαякı нєякєѕιη нιѕѕє∂єηℓєя ∂ιηℓєѕιη (кαмвυя кєℓιмαт)
13 єу яαριη σğℓυ gözℓєяιη∂є уαş ∂üєℓℓσѕυ νє кöтüяüм σℓ∂υ ιη¢є яυнℓαя σя∂υѕυ, ѕση αяzυѕυη∂α αηℓαşıℓ∂ı öℓüмüη кσякυѕυ (кöя ѕαναşçı)
14 ѕσуυт вιя уüz αуηα∂α αкѕє∂єякєη уüzüмє кιмѕιη ∂ємєує ∂ιℓιм ναяαмα∂ı (ρєѕιмιѕт 2)
15 вєηѕє кαℓвιмιη ѕαтıяℓαяıη∂αкι şυ ¢üмℓє мüℓтє¢ιℓєяιуℓє вσğυşυя нαℓ∂єуιм (ρєѕιмιѕт 3)
16 вιя ѕαвαн νє вιя∂є αкşαм σкυ вυ şιιяι ιкι gözüм∂є öη ѕözüм (ρєѕιмιѕт 3)
17 кυм кαℓєм∂є ∂αℓgα şєнιтι güηєş ∂σğαя gözüм уαηαя (ρєѕιмιѕт 3)
18 уıℓℓαтıℓмış ѕєηєℓєяιη ηöвєтçιℓєяι ∂єğιℓ мιуιz (αηαℓιz)
19 gαя∂ιуαη ∂α вєη∂ιм, нαкιмιη ∂є кєη∂ιѕι νє нαρѕє тєѕℓιм є∂ιℓєη нυzυяυη gıятℓαğıηı вєη кєѕтιм, кαтιℓ σℓ∂υм şιяяєтιη∂єη мüєввєтιм нüяяιуєтє (αηαℓιz)
20 ∂υ∂αкℓαяıм∂α вαℓ уσк, σуѕα тєк ∂ιℓєктι мυтℓυℓυк (кαяιкαтüя кσмє∂уα)
21 ѕöηєη мυмυη ємαηєтιу∂ι gözüмє ѕαηкι кαяαηℓıк, ∂öηєη şυ ∂üηуα ѕαηкι тαş νє вιz ιçιη∂є çσявαℓıк (кαяιкαтüя кσмє∂уα)
22 кαтıкѕız ιуιуι вυℓαηα ∂єк мι ѕüяє¢єк тєк ∂єναмℓıℓıк (кαяιкαтüя кσмє∂уα)
23 єѕєƒℓє кıηαмα∂ıя яαριм, ƒαѕιн, ∂єкσℓтє кσηυşυяυм, уσℓυм∂υя öηüмє кσηυℓαη;уüяüяüм,göяüяüм,ѕöνєяιм,ѕєνєяιм (∂єğιşєвιℓιя нєя αη α∂яєѕ)
24 вєη яαρєякєη σяα∂α ∂σηαвιℓιя ιℓιкℓєяιη (∂єğιşєвιℓιя нєя αη α∂яєѕ)
25 вυ ∂üηуα ∂α тєк вαşıηα вιя єякєк вιя нιçтιя.νє вυ ∂üηуα∂αη вαşкα ∂üηуα уσктυя.(кαяιкαтüя кσмє∂уα)

DEVAMI GELCEK
* *

http://tunahankaya.blogcu.com
*
Evin_DéLisi
Co-Admin
Co-Admin

Evin_DéLisi

*

*

MesajKonu: Geri: SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1 SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1 I_icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 6:42 pm

* *
ahh be sözlerdeki anlamlara bakk ya.. bitiyorum bu sagonun sözlerine.. tunahan güzel paylaşım olmuşş... çok sağol valla..
* *

https://frmpaylasim.catsboard.com
*
tunahan115
Moderator
Moderator

tunahan115

*

*

MesajKonu: Geri: SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1 SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1 I_icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 6:45 pm

* *
önemli deil.ben sadece olması gerektiği yerde olmasını sağladım okadar.gerçekten SAGOPA 'nın en önemli noktası sözleri
* *

*
TheJackal
!! BüYüK-PatRon !!
!! BüYüK-PatRon !!

TheJackal

*

*

MesajKonu: Geri: SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1 SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1 I_icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 7:16 pm

* *
tunahan115 demiş ki:
önemli deil.ben sadece olması gerektiği yerde olmasını sağladım okadar.gerçekten SAGOPA 'nın en önemli noktası sözleri

Katılıyorum Tunahan Harbi Anlamlı Oluo Bu Sözler Ya Saol Paylaşım İçin Wink
* *

https://frmpaylasim.catsboard.com
*
tunahan115
Moderator
Moderator

tunahan115

*

*

MesajKonu: Geri: SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1 SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1 I_icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 6:51 pm

* *
sen de saol
* *

SAGOPA KAJMER NİCKLERİ 1

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası