Forum Paylaşım®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn Nickler 18

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
_VaSiYeT_
Süper Moderator
Süper Moderator

_VaSiYeT_

*

*

Msn Nickler 18 Vide
MesajKonu: Msn Nickler 18 Msn Nickler 18 I_icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 10:31 pm

* *
* gece midir insanı hüzünlendiren,yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen
* ELERIM ELERINDE GÖZLERİM GÖZLERİNDE ÖLSEMDE GAM YEMEM DİZLERİNİN DİBİNDE
* sen seni özleyenin özleminden habersiz özlenensin sen varya sen özlenenler arasında en ama en özelsin AŞKIM.
* Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!
* Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.
* GIT TABI GIT.KIRPIKLERIME BIR KARA DIKEN DE SEN EKLE.HENUZ SOKAKLARINA BILE ALISAMADIGIM BU KENTE VER BENI VE BAKISININ TALAN ETTIGI YERLERIMI AL OYLE GIT....
* gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüregimi, savursam küllerimi daglara denizlere ,yeserirdi küllerim sana olan sevgimle
* gonlume taht kurdun, gonlumun sultani oldun, gece gokyuzunde parlayan yildizim, sabah ise ruhuma dogan gunesim oldun
* Karanlık dünyam,Dertler ve ben,Aklimdaki tek düşüncem,MUTLULUK ve SEN.
* Deliye hergün sevgililer günü; Seni deli gibi seven askin
* Aşkım var dağlar bilemez, Sevgim var kimsenin aklı alamaz, Birde sen varsın ya bir tanem, Dünyada kimse böyle sevilemez
* Hacca gitsem,orada bile tanridan çok seni düsünürüm...
* kalpten kalbe bir yol vardır görülmez. gönülden gönüle gider sevdiceğim....
* Ne zamanki çöller deniz denizler çöl olursa, kayalarda nilüfer, çamlarda güller biterse, ay kararıp yemyeşil çimlerin üstüne düşerse, o zaman seni bırakıp başkasını seveceğim.
* Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler. Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnıca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma...
* ASK NEDIR BILIYORMUSUNUZ?ASK: KARSINDAKINI BULUNMAZ HINT KUMASI SANMANLA ENAYI OLDUGUNU ANLAMAN ARASINDA GECEN ZAMANDIR...
* Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu.
* Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun...
* SENI SEVDIGIMI SOYLUYORUM AMA BU YALAN,CUNKU;SANA OLAN DUYGULARIM O KADAR USTUN VE YUCEKI ASKIM ONLARA ISIM BULAMADIM...
* *

Msn Nickler 18

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası